Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jaki jest sens czytać jego ulotki? Skończyły się przygotowane za poprzednika projekty i plany i teraz będzie wolna amerykanka. Już jest jakaś fotowoltaika na Mieczysławce. Wielce turystyczna wieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy przy doborze kadry będą brane wszystkie atrybuty czy nauczyciele z Głuska będą eliminowani? Czytam ulotkę Goliszka i nie widzę zamiaru budowy kanalizacji na Głusku ale widzę słowa "patrząc w przyszłość".Czy przez 4 lata nie miał na horyzoncie takiego planu?Przecież to druga co do wielkości wieś...Coś mi jedno z drugim nie gra :(
nie gra ,i nie będzie grało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie gra ,i nie będzie grało
czyli autor ulotki jest mało inteligentny albo nie zna się na zarządzaniu.tak czy siak nie zasługuje na fotel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znacie wyniki do Rady Gminy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znacie wyniki do Rady Gminy?
 
Znacie wyniki do Rady Gminy?
PSL 6 radnych CZAS NA ZMIANY 6 radnych Nasza Gmina Nasz Dom 3 radnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL 6 radnych CZAS NA ZMIANY 6 radnych Nasza Gmina Nasz Dom 3 radnych
bardzo interesujące ,ciekawe czy nasza gmina będzie grać do jednej bramki  ,z czasem ?. Czas pokaże...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.."nzsza gmina"  jest jeszcze do kupienia, zależy kto zaproponuje korzystniesze korzyści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wyborach i w parku nastała ciemność.  :( Nieładnie Panie Wójcie, jestem zawiedziony bo głosowałem na Pana. Czyli do następnych wyborów, znów zapali się światełko nadziei, ale ja stąd wypier....... tzn opuszczam tę zieloną krainę :( i już mnie wisi czy Psl  podkupi tych trzech czy czas na zmiany AHOJ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wyborach i w parku nastała ciemność.  :( Nieładnie Panie Wójcie, jestem zawiedziony bo głosowałem na Pana. Czyli do następnych wyborów, znów zapali się światełko nadziei, ale ja stąd wypier....... tzn opuszczam tę zieloną krainę :( i już mnie wisi czy Psl  podkupi tych trzech czy czas na zmiany AHOJ!
.. no właśnie wyp.... wszyscy tacy psełdo patrioci bo poco tacy nam, chyba żeby popierać "Bażantów", "Pociesiów" czy też "Burków". Tacy właśnie dbają tylko o własne interesy. AHOJ "patrioci lokalni" ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchaj 1i1/2 gościa, bój sie zielony ludku bo niedługo z wściekłości będziesz różowa. Najgorzej Was boli że nie będziecie rzadzić sami i boisz się że skończy sie dla niektórych czas bezkrólewia. Zapominasz że obrażasz wyborców, bo to oni zdecydowali. Ci którzy zapomnieli bądz zapominają że są dla ludzi dostali w tych wyborach RÓZGĘ. Anonimowe opluwanie społeczeństwa tylko dlatego że ma prawo wybrać ludzi sprawdzonych bądż nowych którym daje zaufanie jest wręcz obrzydliwe.Pozdrawiam i polecam ziółka z melisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest źle, choć szkoda, że zostało jak zostało. Pokończyły się projekty poprzednika, poczekajmy co będzie. Na razie kolejny kredyt na pokrycie pomysłów, ciekawe kiedy to zaczną spłacać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontrabanda w Karczmiskach: Odpowie za posiadanie papierosów z przemytu 2014-11-15, Aktualizacja: 2014-11-15 08:01   Ponad 150 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy znaleźli policjanci w domu mieszkanki Karczmisk. Co to za przedsiębiorcza babka? Może jeszcze gdzieś ma i handluje? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.. no właśnie wyp.... wszyscy tacy psełdo patrioci bo poco tacy nam, chyba żeby popierać "Bażantów", "Pociesiów" czy też "Burków". Tacy właśnie dbają tylko o własne interesy. AHOJ "patrioci lokalni" ....
czy 3 dywaniki do starosty  za jednej kadencji to patriotyzm lokalny czy prywata?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy 3 dywaniki do starosty  za jednej kadencji to patriotyzm lokalny czy prywata?
jaka wielka szkoda, że niektórzy mają takie płytkie tory myslowe i ta ludzka zawiść was zeżre. Czy te 3 dywaniki to starosta tylko dla siebie zrobił, czy dla społeczeństwa również? No może i dobże, że połowa rady się zmieniła. Właśnie zobaczymy co ci nowi wywalczą, pewnie nową Japonię zbudują a Karczmiska będą mlekiem i midem opływał i wszyscy emigranci wrócą do Karczmisk :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy 3 dywaniki do starosty  za jednej kadencji to patriotyzm lokalny czy prywata?
Złość mnie bierze, z\e nie mieszkam koło starosty, bo bym miał lepszą drogę :(  Ale co tam, władzy absolutnej wolno! On dopiero patriota lokalny- wszystko dla siebie a reszcie nic do tego 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka wielka szkoda, że niektórzy mają takie płytkie tory myslowe i ta ludzka zawiść was zeżre. Czy te 3 dywaniki to starosta tylko dla siebie zrobił, czy dla społeczeństwa również? No może i dobże, że połowa rady się zmieniła. Właśnie zobaczymy co ci nowi wywalczą, pewnie nową Japonię zbudują a Karczmiska będą mlekiem i midem opływał i wszyscy emigranci wrócą do Karczmisk :D
  Starosta pokaże głębokie myślenie gdy w nowej kadencji zbuduje drogi powiatowe Wolica-Głusko i Zaborze .Przecież teraz ma jeszcze większą władzę .Jeśli tego nie zrobi okaże się jeszcze mniejszym człowieczkiem niż Ty. A Wójt niech wybuduje następną drogę gminną np. w Uściążu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahhahahahaha, Starosta wybuduje droge wolica głusko chyba oszalales. Ten człowiek nie bedzie robił absolutnie nic przez najblisze 3 lata. po wójcie tez niczego dobrego bym sie nie spodziewal. Wszystko co mial przygotowane przez poprzednika już prawie zrobił, teraz trzeba bedzie projektować od samego poczatku.Krzysiek sie juz złości, bo z halą jest jak poprzednio, zapytajcie jak placą. Nastepny kredyt bedzie brany. To jest rzadzenie? To zwykle zycie na kredyt, dobre, bo kto inny bedzie splacał go.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahhahahahaha, Starosta wybuduje droge wolica głusko chyba oszalales. Ten człowiek nie bedzie robił absolutnie nic przez najblisze 3 lata. po wójcie tez niczego dobrego bym sie nie spodziewal. Wszystko co mial przygotowane przez poprzednika już prawie zrobił, teraz trzeba bedzie projektować od samego poczatku.Krzysiek sie juz złości, bo z halą jest jak poprzednio, zapytajcie jak placą. Nastepny kredyt bedzie brany. To jest rzadzenie? To zwykle zycie na kredyt, dobre, bo kto inny bedzie splacał go.
  No to mamy kadencję bezinwestycyjną.Wójt pomaluje dach na urzędzie, odświeży szkołę, kupi kilka maszyn do komunalnej, zatrudni kilku "z zielonego polecenia" i gra gitara, a ludek boży niech prosi się o swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka wielka szkoda, że niektórzy mają takie płytkie tory myslowe i ta ludzka zawiść was zeżre. Czy te 3 dywaniki to starosta tylko dla siebie zrobił, czy dla społeczeństwa również? No może i dobże, że połowa rady się zmieniła. Właśnie zobaczymy co ci nowi wywalczą, pewnie nową Japonię zbudują a Karczmiska będą mlekiem i midem opływał i wszyscy emigranci wrócą do Karczmisk :D
Spokojnie - tylko spokój i razwaga może nas uratować. Żeby nowi zaczęli budować, najpierw trzeba poprawić to co jest złe. Ale żeby to zrobić to pozostali muszą chcieć przynajmniej słuchać a nie z góry zakładać że to co nie jest zielone to jest złe. Takim tokiem myślenia do niczego nie dojdziecie. Niech wkońcu w gminie zacznie funkcjonować kolektywizm i konstruktywne działanie. Możecie się sprzeczać ale musicie umieć słuchać i wyciągać wnioski dla dobra społeczeństwa a nie tylko dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karczmiak nie wyjeżdżaj z kolektywizmem bo mi komuną zalatuje. Ale wójt niech przeanalizuje wyniki i niech nie mysli, że wszyscy są na tak, bo dostał czerwone światło i na Głusku i na Zaborzu. DAJ Panie Boże aby hala nie pociągnęła gminy na dno, a wszystko wskazuje, że GMINY NA TAKĄ INWESTYCJE NIE STAĆ!!!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 52

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...